fbpx

1000 km lenktynėse pirmą kartą dalyvaus rotorinį variklį turinti „Mazda RX-8“

„Autoplius Fast Lap“ 2014-aisiais antras likęs Tauras Tunyla, Lenkijos ralio vicečempionas Dominykas Butvilas ir kelis kartus ant „Autoplius Fast Lap“ „Street“ klasės nugalėtojų podiumo lipęs Mantas Mikuckas susijungė į vieną komandą bei dalyvaus 2015-ųjų 1000 km lenktynėse.

„Mazda RX-8“. 15min.lt nuotr.

Komanda ketvirtadienį pristatė naują pagrindinį savo rėmėją – Europos parlamento narį Antaną Guogą.

„Visada mėgau sportą, ir džiaugiuosi, kad ir aš galiu paremti tuos, kuriais tikiu. Manau, kad jie pavarys!“, – džiaugėsi A.Guoga.

1000 km lenktynėse iš šių lenktynininkų yra dalyvavęs D.Butvilas ir M.Mikuckas, T.Tunylai 2015-ųjų lenktynės bus pirmos karjeroje.

D.Butvilas yra tapęs absoliučiu Lietuvos ralio čempionu 2012 ir 2013 metais, o šiemet dalyvavo Lenkijos ralio čempionate, kur atstovavo gamyklinę „Subaru“ komandą. T.Tunyla dalyvauja ir reguliariai trypia podiumą „Autoplius Fast Lap“ lenktynėse, o anksčiau kelis kartus buvo tapęs Lietuvos kartingo čempionu. M.Mikuckas Lietuvoje geriau žinomas kaip vienas sėkmingo start-up’o „Vinted“ įkūrėjų, tačiau prieš porą metų jis nusprendė išbandyti jėgas ir automobilių sporte.

Komandos automobilis – pirmasis 1000 km lenktynėse rotorinį variklį turintis „Mazda RX-8“. Tikslesnių automobilio techninių savybių lenktynininkai dar neatskleidžia.

15min.lt | gazas.lt