fbpx

A. Guoga atidarė biurą Kaune: „Matau Kauną technologijų miestu”

Šiandien Kaune duris atvėrė politiko ir filantropo Antano Guogos Kauno biuras. Liberalas Kaune jau ne vienerius metus įgyvendina dešimtis įvairių idėjų, bendradarbiauja su švietimo, verslo organizacijomis, remia visuomenines iniciatyvas. A. Guoga nusprendė skirti dar daugiau laiko ir energijos darbams Kauno labui. Iniciatyvą pasveikino miesto, akademinės, sporto ir verslo bendruomenės vadovai.

„Norisi miestui, kuriame esu gimęs, padėti atrasti ir įtvirtinti savo veidą, išskirtinį vaidmenį šalyje ir Baltijos regione. Matau Kauną technologijų miestu. Kaunas gali tapti dinamišku, tarptautiniu, klestinčiu miestu, kuriame lengva įgyvendinti pažangias idėjas. Tą pasiekti turime patys”, – viziją brėžė A. Guoga.

Pasak į Europos Parlamentą išrinkto politiko, jam svarbu neprarasti jausmo kuo žmonės Kaune gyvena, žinoti vietines, ne tik Vilniaus ar Briuselio aktualijas. „Nemažai mūsų krašto verslininkų, gyventojų, organizacijų, savivaldos institucijų turi probleminių situacijų, kurias būtina aptarti nacionaliniame ir europiniame lygmenyje. Tikiuosi, kad kauniečiai aktyviai bendradarbiaus, ateis pasikalbėti su manim ar mano komandos nariais apie jiems rūpimus klausimus”, – kviečia A. Guoga.

Šiuo metu liberalas kartu su Kauno technologijų universiteto „Santakos” slėnio „Startups space” organizuoja bendras iniciatyvas stiprinant Lietuvos startuolių bendruomenę; remia slėnio jaunųjų mokslininkų konkursus (pvz., „Technorama“). A. Guoga yra Lietuvos sporto universiteto kviestinis lektorius, kas mėnesį skaito paskaitas studentams ir visiems, kurie domisi verslo vadyba; yra įsteigęs stipendijas LSU studentams. A. Guoga asmeniškai remia Kauno „Žalgirio” krepšinio klubo veiklą, prisideda prie kitų visuomeninių, sporto, verslo projektų Kaune.

A. Guogos biuro atidaryme dalyvavo Kauno m. meras Visvaldas Matijošaitis, Liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus pirmininkas Rimantas Mikaitis, Kauno m. vicemerai Simonas Kairys ir Povilas Mačiulis, Kauno m. garbės pilietis Vladas Garastas, Kauno m. savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas, Lietuvos sporto universiteto rektorius Albertas Skurvydas, Aleksandro Stulginskio Universiteto rektorius Antanas Maziliauskas, filantropas Vladas Lašas, kiti aktyvūs Kauno politikos, sporto, verslo žmonės.

A. Guoga yra gimęs Kaune, vaikystėje gyveno Tvirtovės alėjoje, mokėsi dabartinėje Kauno „Saulės” gimnazijoje.

A. Guogos biuro Kaune adresas: A.Putvinskio g. 50A. El.pašto adresas: [email protected]