fbpx

A. Guoga linki LFF imtis stiprinti futbolą Lietuvoje

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje netylant informacijai apie Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kontraversiškai vertinamą veiklą, o LFF veikėjams ieškant pasiteisinimų ir kaltųjų dėl apgailėtinos šalies futbolo situacijos, Europos parlamento narys Antanas Guoga linki LFF baigti intrigas ir sutelkti savo dėmesį į Lietuvos futbolo stiprinimą.

“Tikriausiai niekas nepaprieštaraus – neturime kuo pasidžiaugti Lietuvos futbole. Nors turime talentų, tačiau Lietuvos futbolas metai iš metų ritasi žemyn. Tad siūlyčiau LFF liautis užsiėminėjus intrigomis, apsivalyti nuo neskaidrumo, kurio šešėlis velkasi paskui šalies futbolo atstovus, ir pagaliau imtis galvoti apie šios sporto šakos gaivinimą. Nes dabartinė situacija primena priešmirtines konvulsijas”, – sako europarlamentaras. A. Guoga, daug metų remiantis Lietuvos krepšinį, teigia, kad nei su Lietuvos futbolu, nei su federacija, nei su jos veiklos viešu vertinimu neturi nieko bendro. “Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie iš tiesų myli futbolą. Vardan jų linkiu LFF visų pirma viduje susitvarkyti. Jeigu futbolo atstovai nori pasisakyti apie mano veiklą – išstokite su konkrečiais faktais atsakingoms institucijoms, o ne jus pačius žeminančiais viešais pamąstymais. Geriausia dabar.” – sako A. Guoga.

Antanas Guoga yra žinomas, kaip šalies sporto, o ypač krepšinio mecenatas. 2010 – 2012 m. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovas. 2011 – 2015 m. Lietuvos krepšinio federacijos viceprezidentas. Lietuvos olimpinis atašė 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse. Nuo 2014 m. Lietuvos irklavimo federacijos viceprezidentas. 2015 m. už nuopelnus šalies sportui Lietuvos sporto universitetas A, Guogai suteikė garbės daktaro vardą.