Antanas Guoga: dabar verslui didmiesčio jau nereikia [audio]

Kaišiadoryse lankėsi verslininkas ir filantropas Antanas Guoga. Penktadienį su gyventojais ir verslininkais jis susitiko Kaišiadorių verslo centre. Čia jis papasakojo savo sėkmės istoriją ir diskutavo apie tai, kaip laimėti versle.

A. Guoga Kaišiadoryse. A. Karčiausko nuotr.

Lietuvoje puikiai žinomi Antanui priklausantys verslai – sporto prekių internetinė parduotuvė „TonySports”, jaunimo pamėgta „TonyStreets”, poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse (Trakų raj.), draudimo bendrovė Australijoje. 2011 m. A. Guogos verslo ir filantropinė veikla įvertinta Pasaulio lietuvio apdovanojimu. Tais pačiais metais jis tapo „Verslo švyturio“ rinkimų laureatu.

Daugelis Antano verslų inovatyvūs, kuriantys naujus sprendimus vartotojams. Jis įsitikinęs, kad inovacijos bet kokiame versle, o ypač internetiniame, turi būti diegiamos, kad palengvintų kliento gyvenimą. Pasak A. Guogos, šių dienų inovacijos lėmė ir tai, kad sėkmingas verslas dabar gali „suktis“ ir provincijoje. Pastebėjimais apie tai verslininkas su „Kaišiadorių žiniomis“ dalinosi bendraudamas šeštadienį vykusioje pavasario mugėje.