fbpx

Antanas Guoga: „Nemanau, kad sėkmė yra būti milijonieriumi – kažkam tai galbūt nesėkmė“

Siekti užsibrėžtų tikslų Antanui Guogai padeda pasitikėjimas savimi. Sigito Strazdausko nuotr.

Antanas Guoga žinomas kaip puikus pokerio žaidėjas, krepšinio rėmėjas, vienas turtingiausių šalies verslininkų.

Lankydamasis Mažeikiuose šalies milijonierius pripažino, kad ir jo gyvenimas ne rožėmis klotas.

Su A. Guoga „Santarvė“ kalbėjosi apie kritimus ir pakilimus, įgyvendintas ir galvoje besisukančias idėjas bei diskutavo, kaip tikslingai tvarkyti savo finansus.

A. Guoga – žmogus, iš kurio pasimokyti, pasisemti drąsos, išgirsti patarimų, kaip pelningai panaudoti savo santaupas, tikriausiai galėtų ne vienas. Prakalbus apie lėšų investavimą pašnekovas iš karto pabrėžė, kad didžiausia klaida tvarkant savo finansus – perdėtas taupymas. Pasak jo, turimas santaupas reikia ne laikyti banke, o investuoti.

„Galima investuoti į save, į žinias, mokslą. Jeigu visur keliauji, lankai seminarus, pats turi didesnę vertę, parsiveži naujų žinių. Jeigu turi išsilavinimą, žinių – tu esi turtingas, nes niekas iš tavęs jų nepavogs“, – teigė A. Guoga.

Nepersekioja jo ir baimė dėl nepelningos ateities.

„Visada einu prieš kreivę ir man tai nėra baisu. Esu pasiruošęs šitam pasauliui, šitam gyvenimui ir galiu konkuruoti su kitais. Nereikia galvoti, kad mes esame kažkur toli – mes užsienis, mes Europa: esame jos centre. Todėl galime ir turime konkuruoti su kitais ir juos nugalėti. Privalome ir padarysime tai, ko trokštame, jeigu tik tikėsime savimi“, – įsitikinęs verslininkas.

Santarvė