Apdovanoti Lietuvos „Verslo švyturiai”

Šią savaitę Vilniaus rotušėje iškilmingai įteikti ,,Verslo švyturių” apdovanojimai. Per 2011 metus savaitraštis „Ekonomika.lt” pristatė 44 verslininkus, iš kurių komisija išrinko po vieną nugalėtoją skirtingose kategorijose.

Septynios „Verslo švyturių” nominacijos išryškino svarbiausius 2011 metų verslininkų pasiekimus. Apdovanojimuose triumfavo ne tik didelių įmonių savininkai, bet taip pat dar nepastebėti, savo pasiekimais įkvepiantys verslininkai.

Pagrindinis „Verslo švyturių“ apdovanojimas buvo įteiktas investicijų bendrovės „Invalda“ prezidentui Dariui Šulniui.

Nominacijoje „Metų inovatorius” apdovanotas UAB „Garlita“ direktorius Juozas Martikaitis. Atsparius pjūviams, ugniai, drėgmei „Garlita“ gaminamus rūbus noriai perka kone viso pasaulio specialieji būriai, kariuomenės, saugos tarnybos, NATO – net 97 proc. įmonės produkcijos eksportuojama į užsienį.

„Ekonomika.lt“ skaitytojų manymu, šių metų „Verslo švyturys“ yra verslininkas, garsus pokerio žaidėjas ir Lietuvos krepšinio gelbėtojas Antanas Guoga.

Sėkmingiausius metų verslus rinko ir savo balsą už juos atidavė ekonomikos ir verslo ekspertai. Renginio metu taip pat pristatytas 100 turtingiausių Lietuvos verslininkų sąrašas. Visą sąrašą galite pamatyti portale Ekonomika.lt.

Ekonomika.lt