EP kovojau už Lietuvos vežėjų darbo vietų išsaugojimą

Pervežimų sektoriuje dirba dešimtys tūkstančių lietuvių. Transporto sektorius sudaro beveik 11 proc. Lietuvos BVP. Ne juokas. Todėl Prancūzijos, Belgijos, kitų ES šalių spaudimą išstumti mūsų vežėjus iš ES rinkos lyderystės jaučiame nuolatos. Tai vienas draudimas, tai kitas. Pvz., reikalauja, kad visi vežėjai nebegalėtų ilsėtis moderniai įrengtose kabinose. Tačiau pakankamai vietų miegoti viešbučiuose su saugomomis aikštelėmis nėra. 2019 m. kovą Europos Komisiją pristatė tyrimą, kuris parodė, kad ES trūksta apie 400 tūkst. tinkamų parkavimo vietų. Transporto asociacijų duomenimis, tik apie 7 tūkstančiai vietų viešbučiuose šalia saugomų sunkiųjų transporto priemonių aikštelių, kai vairuotojų beveik pusė milijono. Ką kitiems šimtams tūkstančių daryti?
a) nedirbti ir neišvažiuoti su kroviniu visai?
b) palikti krovinius nesaugomose aikštelėse?
Panašių ir kitų absurdų gausu siūlomuose draudimuose. Nors EP nepriklausau transporto komitetui, nuo pat kadencijos EP pradžios dirbu ne tik su moderniomis digital rinkos temomis, o ir su šio Lietuvai ypač svarbaus sektoriaus aktualijomis.
 
Kviečiu suteikti man galimybę toliau kovoti Europos Parlamente už tai, kad ES nediskriminuotų Lietuvos vežėjų ES vidaus rinkoje.
 
Kaip pasirašyti:

  1. Paspauskite šią nuorodą: http://bit.ly/dabarpasirasyk
  2. Spauskite „PASIRAŠYTI“
  3. Tuomet spauskite „PRISIJUNGTI per VIISP“ (prisijungimas per elektroninės valdžios vartus)
  4. Pasirinkite – GYVENTOJAS ir identifikuokite save jums patogiu būdu.
  5. Sistema paprašys patvirtinti savo duomenis.
  6. Spauskite šia nuorodą iš naujo: http://bit.ly/dabarpasirasyk (kairėje ekrano pusėje jau matysite, kad esate savo vardinėje rinkėjo puslapio paskyroje)
  7. Spauskite „PASIRAŠYTI“
  8. AČIŪ.

Daugiau informacijos http://www.antanasguoga.lt/rinkimai
 
Pasirašyti galite iki ketvirtadienio, balandžio 11 d.

Politinė reklama, parengta paties kandidato.