fbpx

Globalios mentorystės programos „LT Big Brother“ Beniliukso regiono dalyviai su A. Guoga diskutavo apie verslą ir politiką

Spalio 14 d. vakarą, mentorystės projekto „LT Big Brother“ Beneliukso regiono dalyviai ir Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus nariai neformalioje aplinkoje susitiko ir diskutavo su naujai išrinktu Europos Parlamento nariu Antanu Guoga.

Josip Jezic von Gesseneck nuotr.

Briuselyje vykusios diskusijos „Atvirai apie taktikas politikoje ir versle“ metu A. Guoga atskleidė savo veiklos planus ir pirmus įspūdžius apie darbą Europos Sąjungos sostinėje – Briuselyje. Jis teigė sutikęs Europos Parlamente protingų, progresyvių ir motyvuotų žmonių, tačiau neslėpė, jog savo ateitį sieja su Lietuva.

Diskusijos dalyvių paklaustas, kokią turi Lietuvos valstybės viziją, eurparlamentaras A. Guoga atsakė: „Pirmiausiai, reikia paklausti savęs, ką Tu gali duoti valstybei?“. Inovatyvus verslininkas ir politikas siūlė Belgijoje bei aplinkinėse valstybėse dirbantiems lietuviams profesionalams mokytis iš estų informacinių technologijų pažangos ir jų taikymo srityje, kurti geresnes sąlygas inovatyviam verslui ir reformuoti švietimo sistemą. „Jeigu aš kada nors kurčiau politinę partiją, ji turėtų vadintis „Reforma“, – teigė Europos Parlamento narys. Jis pabrėžė, kad Lietuvai reikia jaunų, išsilavinusių ir mąstančių žmonių ir ragino į susitikimą susirinkusius lietuvius grįžti į Tėvynę.

Įdomia ir interaktyvia diskusija džiaugėsi mentorystės projekto „LT Big Brother“ Beniliukso regiono koordinatorė bei Lietuvos teisininkų draugijos Briuselio skyriaus vadovė Miglė Niauraitė. Ji teigė, jog šis renginys subūrė įvairių sričių lietuvius profesionalus, kurie neabejingi dabartinėms Lietuvos aktualijoms ir ES vykstantiems procesams. Pasak jos, neabejotinai „norėjosi pažadinti dalyvių pamąstymus apie šių dienų įvykius ir atvirai pakalbėti apie dinamiškai besikeičiančius politinius ir ekonominius procesus“.

Josip Jezic von Gesseneck nuotr.