fbpx

Lietuvos inovacijų plano pristatymas ir diskusija „Ar Lietuvoje įmanoma sukurti „Google“ dydžio įmonę?“

Antanas Guoga ir Gintaras Steponavičius kviečia Jus į Lietuvos inovacijų plano pristatymą ir viešą diskusiją „Ar Lietuvoje įmanoma sukurti „Google“ dydžio įmonę?“.

Kada: 2016 m. balandžio 4 d. Pradžia: 18 val. Trukmė: 2 val.

Kur: verslo centras K29 (Konstitucijos pr. 29, Vilnius).

Kas: renginį moderuos rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas. Panelinėje diskusijoje dalyvaus švietimo ir sėkmingai veikiančio inovatyvaus verslo atstovai.

Europos Komisijos 2016 m. ataskaitoje pagal gebėjimus pritaikyti inovacijas ir įsisavinti modernias technologines žinias esame septinti nuo galo 141 šalių sąraše. Gaila, bet lazerių kūrėjai ir sudėtingų biotechnologijų gamintojai nepatempia viso Lietuvos mokslo pasiekimų pasaulyje. Jų negana, kad Lietuva vadintųsi inovatyvia šalimi.

Ateikite ir išsakykite savo mintis, kokiu keliu turime eiti, kad Lietuvoje atsirastų realios galimybės sukurti šimtus pasaulinėse rinkose pripažintų bendrovių. Ką privalome padaryti, kad dešimtis kartų išaugtų lietuvių mokslo pasiekimų pritaikymas rinkoje ir keistų mūsų gyvenimo kokybę jau dabar.

Į diskusiją kviečiame progresyvių švietimo bei mokslo institutų atstovus; moderniai dirbančius verslo profesionalus; inovacijų, investicijų pritraukimo, verslo ir mokslo finansavimo srityse veikiančius institucinius ekspertus.

Prisijunk prie diskusijos ir tu:

– Kaip sukurti pridėtinę vertę kuriančią ekonomiką ir išnaudoti Lietuvos potencialą konkuruoti pasaulyje – pritaikyti inovacijas versle, išverslinti išradimus.

– Kokiu keliu turime eiti, kad Lietuva būtų ne paskutinėse inovacijų švieslentės lentelės pozicijose, o mokslo ir verslo bendradarbiavimas vyktų plačiuose rinkos sektoriuose.

– Koks mokslo tyrimų centrų, universitetų vaidmuo išradimų srityje.

– Kokios priemonės padės dešimtis kartų padidinti mokslo pasiekimų išverslinimą ir prieinamumą vartotojams.

– Kaip motyvuoti tradicinę pramonę skubiai diegti inovacijas.

– Kaip išlaisvinti inovatyvius sektorius iš pagrindinio finansavimo šaltinio – valstybės – ir stiprinti privatų finansavimą.

Nuoširdžiai kviečiame iš anksto pranešti apie savo dalyvavimą šioje registracijos formoje: http://goo.gl/forms/an1bnyi3Rs.

Daugiau informacijos:

Aušrinė Armonaitė

El.paštas: [email protected]

Tel. +37062112548