fbpx

Skirdamas paramą, Antanas Guoga savo pavyzdžiu kvietė verslą paremti Lietuvos kariuomenę

Lietuvos kariuomenės vadas A.Pocius ir A.Guoga. I.Budzeikaitės (KAM) nuotr.

Birželio 10 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius ir Europos Parlamento narys Antanas Guoga pasirašė sutartį, kurią Antano Guogos paramos fondas Lietuvos kariuomenei skyrė dešimt tūkstančių litų.

„Svarbu, kad ne tik valstybė, bet ir visuomenė prisidėtų prie krašto gynybos stiprinimo. Visos formos yra geros – nuo asmeninio dalyvavimo Šaulių sąjungoje, savanoriškoje krašto apsaugos tarnyboje iki finansinės paramos. Savo pavyzdžiu noriu pakviesti verslą, verslininkus ir kitus galinčius prisidėti ir finansiškai paremti kariuomenės resursus,“ – sakė Europos Parlamento narys, filantropas Antanas Guoga.

„Džiaugiuosi, kad visuomenė ir ypatingai politikai pradeda pabusti iš gilaus ir ramaus miego ir suprasti savo šalies gynybos svarbą,“ – sakė kariuomenės vadas, dėkodamas A. Guogos paramos fondui už paramą.

Visa kariuomenės gauta parama bus skirta karių koviniam rengimui užtikrinti.

Šiemet iki birželio 1 d. fiziniai ir juridiniai asmenys Lietuvos kariuomenei iš viso skyrė apie 7,5 tūkst. Lt. Iš jų apie 1,5 Lt paaukojo automobilių nuomos kompanija „NeoRenta“. Kitas lėšas skyrė fiziniai asmenys.

Informacija asmenims, norintiems skirti paramą krašto apsaugai.

KAM.lt